Alçı - Boya İşleri
Günümüzde her türlü yapıda bulunan boya ve badanalar bulunduğu yerde oldukça şık durmakta ve cezbedici olmaktadır.

Eskiden sadece ana renklerden oluşan boyalar günümüzde birçok çeşitlilik kazanmış ve farklı şekillerde kullanılarak olduğundan daha da şık gözükebilmektedir. Firmamıza gelen müşterilerimizin çoğunun muzdarip olduğu sorunlardan birisi de boyanın evde bireyin profesyonel hizmet almadan kendi başına yapması sonucu oluşan problemlerin kapatılamaması ve bu durum sonucu oluşan diğer problemlerin altından kalkamamaktır. Boyalar birçok çeşitliliğe sahip olduğundan kalitesiz boya da piyasada oldukça fazladır. Kalitesiz boya bilmeyen biri tarafından kolayca anlaşılamıyacağından boya yapma sıranda birçok sorun oluşmaktadır. Firmamız gerek kullandığı kaliteli boyalar olarak gerekse boya işlemini yapan personelin yeteneği olarak sıradan bir bireyin yapabileceklerinden oldukça fazlasını yapabilmektedir. Farkını şimdiye kadar yaptığı boya işlemlerinde ortaya koyan Kaya Yapı Dekorasyon daha önceden yaptığı işleri kendi referansı olarak saymaktan çekinmemektedir.

Boya badana işlemi sadece yapıya güzel görüntü katmamakta, aynı zamanda binayı oluşabilecek rutubet ve benzeri dış etmenlerden korumaktadır. İçindeki sıvımsı özelliği sayesinde yangın durumlarında yangını geciktirme özelliği sayesinde de güvenlik anlamında oldukça önemli bir yere sahiptir.

Boya & badana işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizilere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Hızlı ve Bütçenize Uygun Çözümlerimize Ulaşmak İçin