Paylaş

Çimstone Nedir? Çimstone Tezgah ve Kullanım Önerileri

Çimstone Nedir? Çimstone Tezgah ve Kullanım Önerileri

Çimstone Nedir? Çimstone Tezgah ve Kullanım Önerileri

Çimstone, İtalyan BRETON firmasına ait ileri teknolojik süreçle üretilir ve %93’ü kuvars, %7’si polyester reçine bağlayıcı ve pigmentlerden oluşur.


Kuvars, Çimstone eşi benzeri olmayan sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Kuvarsın bu sağlamlık büyüsünü basitçe bozamazsınız. 7 Mohs sertliği ile elmas sertliğine son derece yaklaşan kuvars vasıtası ile Çimstone, yüksek çizilme ve aşınma dayanımını gösterir ; metal ya da aynısı malzemelerle çizilmez. Böylece, Çimstone tezgahın üzerinde ekmek tahtası olmaksızın kesme, doğrama prosedürlerini rahatça yapabilir, yemek hazırlarken tezgahın tamamını çalışma ortamı olarak kullanabilmeniz mümkün.


Çimstone ; aşınma çizilme ve darbeye dayanıklılık gösteren, hiçbir asit ve bazdan etkilenmeyen, leke tutmayan bir malzemedir.


Renk ve doku çeşitleriyle alternatifli hijyenik bir yüzey kaplama malzemesidir. Renk ve doku seçenekleri sınırsızdır. Çimstone her zevke ve her ihtiyaca makuldur.


Çimstone estetik görüntüsü, dayanıklılığı ve kullanım basitliği ile mutfak tezgahları, banyolar, zemin kaplamaları, merdiven ve süpürgelik gibi uygulama alanları için çözümler getirir.


Doğanın armağanı kuvars mineralini, günümüzün en çağdaş teknolojisiyle tekrar biçimlendiren Çimstone,  305×140 cm levha boyutları ile banyo ve mutfaklarda değişen banko beklentilerini karşılıyor. Mutfağınızın tezgahıyla zemininin bir ahenk içinde olmasını mı istiyorsunuz, o halde Çimstone sizin markanız. Çimstone sevdiklerinize mutfaktaki maharetlerinizi göstermek için size özgür alanlar yaratır. Tezgâhınız için kusursuz bir ürün seçtiniz…

Bankonuzun ömür boyu ilk günkü özelliklerine sahip kalması için kolay ve derli toplu bir bakım yapmanız yeterlidir.


Çimstone; yüksek aşınma, çizilme ve darbe dayanımına sahip, leke tutmayan, gözeneksiz ve hijyen raporuna sahip tek yüzey kaplama malzemesidir.


Çimstone yalnızca mutfak tezgah yüzeylerinde değil banyo zemini, duvar kaplaması ,küvet üstü ve alın kaplamaları ile banyo tezgahlarının kaplamaları için en uygun bir üründür. Çimstone ile banyonuzu tekrar yaratmak size kalır. Siz hayal edin, biz yaparız. Deneyimli kadrosu ve modern üretim imkânlarıyla Günal Yapı Dekorasyon , çimstone banko ve diğer bütün özel dizayn çimstone projelerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

  • /

Yorumlar

Yorum Ekle

WhatsApp ile iletişime geç