Paylaş

Bursa Dekoratif Duvar Kağıdı

Bursa Dekoratif Duvar Kağıdı

Bursa Dekoratif Duvar Kağıdı

BURSA DEKORATİF DUVAR KAĞIDI

Yaşam alanlarınız da dekorasyon ve tadilat prosedürleriniz için tercih ettiğiniz Günal Yapı Dekorasyon sizler için uzun uzun yıllardan beri engin tecrübelerinden de yararlanarak uzaman ekip kadrosu, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışı ile Bursa’nın her yerinde hizmet vermeye devam ediyor. Mekanlarınızın dekorasyonunda en ilgi çekici bölgelerden birisi duvarlardır.


Tercih edilecek malzemeler


Duvarlarda tercih edeceğimiz malzeme, renk ve doku her zaman göze çarpacak alanlardır. Öncelikli olarak dekorasyon konseptimizde renge karar verip yola öyle çıkılmalıdır. Konsept ve renk belirlendikten sonra dokuya karar verilmelidir. Dekoratif duvar kağıtları duvarlarınızda uzun yıllar rahatça kullanabileceğiniz ürünlerdir. Çok sayıda renk, desen ve dokuya sahip bu ürünlerde yelpaze son derece geniştir.


Temizliği ve bakımı önemlidir!


Temizlik bakımları çok basit olup genel olarak tüm duvar kağıtları silinebilme özelliğini sunantir. Üç boyutlu dokularda da çeşitleri vardır. Simplex duvar kağıdı, viril esaslı duvar kağıdı, boyanabilir duvar kağıdı ve tekstil duvar kağıdı çeşitleri mevcuttur. Duvar kağıtlarının en fazla tercih edilme nedenleri arasında su geçirmeme ve nem tutmama özellikleri yer alır. Buna ek olarak uygulanması ve temizlenmesi son derece basittir, oldukça şık malzemelerdir, uygulanması hızlı olmasından zamandan tasarruf sağlarlar, koku ve kir durumu oluşturmazlar ve malzemeleri doğal olmasından sağlığa bir zararı yoktur. Genel bir mekana, alçı pan üzerine, alçı ya da beton sıva üzerine direkt uygulaması yapılabilir. Duvar kağıtları bilinenin aksine az da olsa ses ve ısı izolasyonu da sağlarlar. Dekoratif duvar kağıtları uygulandığı alana modern bir hava katarlar. Dekoratif duvar kağıdı seçiminde kaliteli ve uzun ömürlü kağıdı tercih etmek müşterilerimizin kullanımı açısından en önemli ayrıntıdır. Günal Yapı Dekorasyon olarak bizler sizler için yöntem ve estetik konular bakımından sizlere gerekli tüm desteği veriyoruz. Malzeme temini ve işçilik ayrıntılarını da en kapsamlı biçimde üstlenerek sizlere en kusursuz hizmet anlayışını sunuyoruz. Yaşam alanlarınızda salon, mutfak, oturma odası, yatak odası gibi bütün iç mekanlarda tercih edebileceğimiz dekoratif duvar kağıtları bazı durumlarda odanın tamamına bazı durumlarda de bölgesel olarak uygulanabilir. Televizyon üniteleri arkaları, yatak başları, yemek odası bölümleri genelde en çok tercih edilen duvar kağıdı alanlarıdır. Seçmiş olduğunuz desenin yoğunluğuna göre buna karar verilir. Eğer deseniniz karşıtlık ve yoğun renk ve desenlerde olursa lokal kullanmak en doğrusu olur. Fakat daha soft desen ve renklerde seçmiş olduğunuz dekoratif duvar kağıdını yaşam alanlarınızın tamamında da kullanabilmeniz mümkün.

  • /

Yorumlar

Yorum Ekle

WhatsApp ile iletişime geç